• facebook
  • googleplus
  • LinkedIn

Rreth nesh

Guangdong VIFA Laser Technology Co, Ltd, është një teknologji të lartë lazer kirurgji si një udhërrëfyes, i vendosur projektimin, zhvillimin, prodhimin, si një prej pajisjeve lazer dhe pajisje kompanitë profesionale të prodhimit. Kompania sofistikuar pajisje, fabrika në pajtim të plotë me ISO9001: 2000 sistemit të cilësisë së prodhimit të pavarur. Pajisje shpejtësi prodhimit dhe të cilësisë renditet me pozicionin e industrisë-udhëheqëse.

Kompania është e vendosur në Dongguan, Guangdong Province, duke mbuluar 30.000 metra katrore. E themeluar në vitin 1998, para-qëllim për çdo prodhuesit e pajisjeve lazer për të siguruar cilësi të lartë të pjesëve të makinës lazer për projektet kryesore të biznesit, duke përfituar nga një pjesë të fortë të pavarur të makinës lazer në industrinë e prodhimit të makinës lazer. Në produktet e pranishëm janë shitur në më shumë se 70 vende dhe rajone. Sidomos që nga viti 2013, kompania e bazuar në kërkesat e konsumatorëve në shtëpi dhe jashtë vendit, duke zgjeruar kapacitetin e përpunimit të pajisjeve lazer, të teknologjisë së lartë thithjen lazer të personelit të kërkimit shkencor, hulumtim dhe zhvillim për të prodhuar 17 llojet e pajisjeve të reja lazer, themelore për të zgjidhur në mënyrë efektive një shumëllojshmëri të materialeve jo-metalike problemeve të vështira të përpunimit. Të arritur një numër të të drejtave të pronës intelektuale të pavarur në pronësi prerja lazer dhe gdhendje teknologji. Kompania renditet ndër prodhuesit kryesorë kinez i gradave pajisjeve lazer.

Produktet VIFA Laser kryesore: CO2 prerja makinë lazer, gdhendje CO2 lazer machine, laser CO2 machine kamera, lineare makina lazer udhëzues, automatike heqjen rrotullues gdhendje makinë lazer, vidhos makinë lazer, automatike ushqyerit laser machine, automatike madh prerja format lazer, lazer vdesin prestar drejtuar për makinat, Laser shënuar makinë, laser CO2 shënon makine, fibër lazer shënuar makinë, laser machine djegie lule pëlhurë, PU lazer lëkure machine, lazer akrilik pleksiglas gdhendje machine, fletë gdhendje lazer gome dhe pasurinë tjetër të plotë të lazer pajisjeve. Mbështetur lloje të ndryshme të pajisjeve të përshtatur jo-standarde lazer (funksion, ngjyra, madhësia, forma dhe kështu mund të personalizohet).
Pajisje VIFA lazer përdorur gjerësisht: lëkure lëkure, pëlhura veshje, produkte druri, guri, qelqi, duke e bërë mobilje, bërë model, reklama, dhurata, plastike, gome, Printime dhe gdhendje, letër paketimi, stolisje, materiale metalike, elektronike, elektrike, orkestrim , hardware, pjesë auto dhe fusha të tjera.

Dhe epoka e konvergjencës, në fillim të 2015 kompania filloi rrjetit të marketingut - "priza fabrikës, kanalet e prerë, për ndarjen e klientit." Japin klientëve çmimin më të mirë për të blerë makinë më të përshtatshme. Në rritje së bashku me klientët, për të siguruar komunitetin me produkte të shkëlqyera dhe të shërbimeve. VIFA elektromekanike: Pajisjet shquar lazer dhe pajisje të furnizuesit!

   Company Info 
Emri i Kompanise: Guangdong ViFa Laser Technology Co., Ltd
Përfaqësuesi: Xuefeng Zhou
Lloji i biznesit: Distributor / me shumicë, Prodhuesi, shitësit, Shërbimi
Produkti / Shërbimi: Laser Cutting Machine , Laser gdhendje Machine , Laser Prerje shtrati , Laser shënuar Machine , Pjesë Laser Pajisje , Prerje CNC Machine
Nr i totalit të të punësuarve: 5 deri 50
Capital (milion US $): 10000000RMB
Viti Themeluar: 2013
Product Range: Prerje Pajisje, prerja dhe dele-përkulem Machine, Stone Prerje Machine
Adresa e kompanise: Building A, Changming Changmao Industrial Park, Liu Yong Wei Community, Wanjiang Zona, Dongguan, Guangdong, China
Tregjet kryesore: Afrika, Amerika, Azia, Karaibe, Lindore, Evropa, Lindja e Mesme, Evropa e Veriut, Oqeani, tregjet e tjera, West Europe, Worldwide
Total Sales vëllimi vjetor (milion US $): US $ 5 milion - US $ 10 milion
Përqindja Export: 31% - 40%
Total vëllimi vjetor Blerje (milion US $): US $ 1 milion - US $ 2.5 milion
Nr i linjave të prodhimit: 15
Nr e R & D stafit: 5 -10 People
Nr i QC Stafi: 5 -10 People
Shërbimet OEM kusht: po
Fabrika Size (Sq.meters): 1,000-3,000 metra katrorë
Fabrika Vendodhja: Building A, Changming Changmao Industrial Park, Liu Yong Wei Community, Wanjiang Sipërfaqja
Na kontaktoni

 


WhatsApp Online Chat !